O nás

Proč kavárna Julie s?

Původní plán a sen byl, otevřít si prodejnu bez obalu. Přemýšleli jsme, jak vytvořit místo, kam by lidé rádi chodili a sdíleli naše nadšení pro bezobalový prodej a ekologii. Trošku jsme se báli, že jenom obchůdek by se neuživil. A protože láska prochází žaludkem a  navíc se náš dlouholetý kamarád věnuje distribuci kávy, byl nápad o propojení obchodu a kavárny na světě.

Kromě toho, že se odlišujeme propojením kavárny a obchůdku, najdete a taky nenajdete u nás i jiné věci. Máme tu akvárium, které se dětem moc líbí, zdravé dobroty a free knihovničku. Rodiče si k nám s dětmi chodí číst a někdy i na pokračování.

Další odlišnost vidím v tom, že sortiment kavárny je z 90% vyráběný u nás. Nabízíme vždy alespoň jednu bezlepkovou variantu dezertu a ve stálé nabídce máme LOW CARB dortíky nejen pro diabetiky, RAW dezerty . . . 

Mimo jiné se soustředíme na zpracování odpadu. Nejen že odpad třídíme, také se mu snažíme předcházet. Kávu s sebou podáváme do rozložitelných kelímků a dezerty s sebou pak do kompostovatelných krabiček, sortiment BEZobalu do komplostovatelných sáčků.

 Malá oslava ?

Máte malý byt a nebo byste rádi pozvali svoje přátele na setkání či oslavu prostě ven . . . ? 

V naší kavárně s lehkým nádechem zimní zahrady Vás rádi uvítáme, připravíme pohoštění dle Vašich představ a obsloužíme Vás .STORM

Jsou věci, co se nemění: Místo, káva nejvyšší kvality, ochotná obsluha a tak. A pak tady pro Vás máme nový vzhled kavárny, lavice z dubového dřeva podepřené žulovými gabiony, bar a v neposlední řadě náš nový kamarád: kávovar STORM. Nám z něj káva chutná zase o něco víc. A Vám ?Kdo o Vás pečuje

1. Filip

Osoba číslo jedna naší kavárny: barista, cukrář, kuchař . . .

10. Katka

Je tu, aby Vám snesla "modré z nebe"

11. Eliška

Praktikantka, děvče co se učí a už toho spoustu umi

3. Anička

Baristka, která vám uvaří to NEJ kafíčko.

6. Jůlia

Obsluha kavárny co se těší na každého milého hosta.

7. Barunka

S milým úsměvem Vás vždy ráda obslouží.

9. Mája

Sice vědkyně, ale za barem se neztratí.

48

Produktů bez obalu

43

Položek v kavárně

9

Nadcházejících akcí