O nás

Proč kavárna Julie s?

Původní plán a sen byl, otevřít si prodejnu bez obalu. Přemýšleli jsme, jak vytvořit místo, kam by lidé rádi chodili a sdíleli naše nadšení pro bezobalový prodej a ekologii. Trošku jsme se báli, že jenom obchůdek by se neuživil. A protože láska prochází žaludkem a  navíc se náš dlouholetý kamarád věnuje distribuci kávy, byl nápad o propojení obchodu a kavárny na světě.

Kromě toho, že se odlišujeme propojením kavárny a obchůdku, najdete a taky nenajdete u nás i jiné věci. Třeba dětský koutek u nás nemáme, ale máme akvárium, které se dětem moc líbí, zdravé dobroty a free knihovničku. Rodiče si k nám s dětmi chodí číst a někdy i na pokračování.

Další odlišnost vidím v tom, že sortiment kavárny je z 90% vyráběný u nás. Nabízíme vždy alespoň jednu bezlepkovou variantu dezertu a taky se snažíme připravovat dezerty bez cukru. Ve stálé nabídce máme LOW CARB dortíky nejen pro diabetiky.

Mimo jiné se soustředíme na zpracování odpadu. Nejen že odpad třídíme, také se mu snažíme předcházet. Kávu s sebou podáváme do rozložitelných kelímků a dezerty s sebou pak do kompostovatelných krabiček, sortiment BEZobalu do komplostovatelných sáčků.

 Malá oslava ?

Máte malý byt a nebo byste rádi pozvali svoje přátele na setkání či oslavu prostě ven . . . ? 

V naší kavárně s lehkým nádechem zimní zahrady Vás rádi uvítáme, připravíme pohoštění dle Vašich představ a obsloužíme Vás .Kdo o Vás pečuje

1. Filip

Osoba číslo jedna naší kavárny: barista, cukrář, kuchař, autor dřevěných designových kousků v naší k

2. Lenka

Baristka, cukrářka a vedoucí propagace v jedné osobě.

3. Anička

Baristka, obsluha kavárny

4. Míša

Baristka, obsluha kavárny

5. Natálka

Obsluha kavárny

6. Jůlia

Obsluha kavárny

89

Produktů bez obalu

40

Položek v kavárně

4

Nadcházejících akcí